-->

CHCETE BÝT PRVNÍ NA GOOGLE?
TO SE NEDÁ! NEBO DÁ?

Garantovat se to nedá. Ale mnoho pro to můžeme udělat.

Oprava: REKLAMA NA GOOGLE SE DÁ DĚLAT TAK ABYSTE BYLY MEZI PRVNÍMI

V první řadě je třeba si uvědomit, že první pozice pro některá klíčová slova neznamená automaticky maximální možný počet kliknutí. Vaši zákazníci hledají množství variant tzv. „Long-tail“ tedy konkrétních – specifických výrazů, které vaše klíčové slovo nemusí obsáhnout. Samozřejmě, těch pár hlavních klíčových slov bude nejsilnějších, ale vysoké pozice nikdy neznamenají vysoký profit. Pokud je přesto vaší prioritou zobrazovat se na vysokých pozicích v reklamě na Google , Máme pro vás řešení. Náš desetiletím prověřený program FIX jsme vyvinuli a léty upravili tak, aby splňoval jednoduše kontrolovatelné zobrazování na TOP pozicích a současně přinášel tak vysoký výkon, že to zaručeně pocítíte na počtu poptávek a telefonátů.

Dnes už ani FIX nic negarantuje. ale
pokud to nepůjde, o nic nepřijdete.

Vyhodnocovat a přidával

NAVRHNEME KLÍČOVÁ SLOVA

Na začátek uděláme bezplatný ceník a navrhneme nejlepší kombinaci podle naších 10 letých zkušeností

Stanovit přesné měsíční cenu

za klíčová slova na kterých jsme se dohodli. Tato cena může být již od 4.000Kč za celou kampaň a cenu dodržíme.

Vyhodnocovat a přidával

Během běhu kampaně hledáme klíčová slova abychom zvýšili výkon kampaní a přitom zaručujeme, že nemůže dojít k vyklikaním kreditu - prostě to bereme na sebe.

PODÍVEJME SE NA TO SPOLEČNĚ.

CHCI ZDARMA NÁVRH

ŘEKNĚTE KLÍČOVÁ SLOVA, ŘEKNEME CENU
A MY SI UDRŽÍME POZICE.

Zní to jednoduše a je to tak. Pošlete nám dotaz, podíváme se na vaše webové stránky a nahrajeme klíčová slova, která budou mít nejlepší poměr cena / výkon pro vás.

Pro každou z nich jsme stanovili cenu a je jen na vás, kolik z nich si vyberete. Samozřejmě vám to nedovolíme, abyste byli spokojeni s pozicemi a výkonem kampaně. Kampaň proto může stát až 4.000Kč měsíčně.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE GOOGLE FIX FUNGUJE?

Vy se můžete kdykoliv spolehnout na pozice, my se postaráme o výkon kampaní, abyste vydělávali. Adwords funguje na principu pay-per-click, tedy na platbě za kliknutí. Každé kliknutí na každé pozici, pro každé klíčové slovo a pro každého inzerenta má jinou cenu. A právě tuto starost ve FIX-e necháváte na nás. Díky našemu dlouholetému know-how, propracovanému systému určování cen a množství nasbíraných dat velmi přesně odhadneme náklady na potřebný kredit i naši práci a vám účtujeme už jen celkovou cenu (předem pevně stanovenou). My se postaráme o to abychom splnili k čemu jsme se zavázali a současně vám dodaly nejen klíčová slova na pozicích, ale vždy co nejvíce kliknutí v určené ceně – a ne jen kliknutí, ale hlavně telefonátů nebo objednávek. Protože víme, že jen pokud budete s reklamou spokojeni, jen v tom případě s námi budete roky. Preistotu však zopakujeme, že se nedá garantovat určitá pozice ani reklamě. Prostě vás neudržíme trvale na první pozici. Ve FIX-e vedeme reklamy tak, aby zobrazovaly pro vybraná klíčová slova na čtvrté nebo vyšší pozici během celého dne.

Zní to hezky, ale co když to nevyjde?

I my jsme jen lidé a i když se to za 10 let stalo jen pár krát, přece někdy neodhadneme kampaň správně a doplatíme na to. Doslova. V tom případě hradíme veškeré náklady my až do konce zaplaceného období. Logicky v takto nastavené kampani nemůžeme pokračovat donekonečna a proto v takovém případě za vámi přijdeme s alternativními řešeními. Vy si však můžete být jisti, že vám kampaň nevypneme spíše, že ji nepreplatia o nic navíc ani že budete vypadávat z pozici.

FIX drží pozici i cenu pro vybrané
klíčová slova. A dělá výkon!

JAKÁ JE CENA REKLAMY NA GOOGLE V PROGRAMU FIX?

Cena závisí na tom, jaká klíčová slova použijeme. Reálné, některé mohou běžet i za 1000Kč na měsíc, ale tomu odpovídá jejich výkon. Do výpočtu ceny nám vstupuje mnoho parametrů, ale nejhlavnější je hledanost klíčové slova. Čili čím větší je po něm poptávka, tím vyšší bude pravděpodobně jeho cena a možný přínos pro vás. Ale pozor, pokud prodáváte například dveře, nebudeme vám doporučovat inzerovat na klíčové slovo „dveře“ ale raději na dvě: „interiérové dveře“ a „exteriérové dveře“, které budou dohromady levnější, ale přitom mnohem výkonnější, protože jsou konkrétnější. Proto vám musíme udělat návrh na míru a samozřejmě zdarma.

FIX STOJÍ JIŽ OD 4.000Kč NA MĚSÍC

CHCI ZDARMA NÁVRH

JSME SI TAK JISTI, ŽE VÁM 100% ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ

Na každou tříměsíční kampaň FIX poskytujeme 14denní záruku spokojenosti. Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete kampaň ukončit do 14 dnů od spuštění, vrátíme vám 100 % ceny kampaně.

Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy

našich klientov predlžuje svoje kampane bez prerušenia

malých klientov si užíva svoje malé bezstarostné kampane

klientov sa teší z našich komplexných služieb online marketingu

S GoUP TEAM spolupracujeme již několik let. Po celou dobu naší spolupráce jsme se vždy setkávali s vstřícností, profesionálním poradenstvím a profesionálním přístupem orientovaným na zákazníka. S jejich pomocí můžeme vidět, kde musíme být. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Spolupráci s GOUP lze hodnotit jako nadprůměrnou. Komunikace a reakce na zpracování našich požadavků jsou vyřizovány v dostatečně rychlém čase. Vřele doporučujeme ostatním zúčastněným stranám.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

Byl jsem velmi spokojen s kampaní Googlu a Facebooku z GoUP, kterou vedli pro náš developerský projekt Nová Terasa v Košicích. Facebooková stránka projektu získala novou vizuální značku, 4 násobek počtu fanoušků a počet dotazů, které nám kampaň na Googlu přinesla, překonaly očekávání. V průběhu správy kampaně jsme komunikovali s GoUP a zabývali se směrem strategie. Byli schopni se spojit s naší agenturou, která provozuje celkovou marketingovou strategii projektu. Pravidelně jsme také hlásili výsledky osobních setkání s účty nebo specialisty PPC. Mohu jen doporučit práci s GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

Jsem 100% spokojen s prací reklamní agentury GoUP. Myslím, že už není co říct.

Michal Čuri PROFILEXAN

Jménem Spiš Tour bychom vám rádi poděkovali za vaše služby na vysoké úrovni. Rychlé vybavení našich požadavků, pěkný přístup zaměstnanců a ochota. Jsme opravdu velmi šťastní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Už jsem několikrát doporučil jít svým partnerům. Zaměstnanci této agentury jsou velmi resperate a vstřícní. V případě změn nebo problémů nás okamžitě informují, což nám velmi vyhovuje. Jsem spokojený s jejich prací.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.