-->

Komplexní reklama na Facebooku a Instagram

Facebook a Instagram reklama je výkonný prodejní kanál na sociálních sítích.

Facebook má sofistikované nástroje na to, abyste vy prodávaly více.

Facebook není jen o „lajka“. V současnosti má 11 různých reklamních formátů a každý z nich má jiný cíl. A proto ani prodejní kampaně přinášející objednávky v e-shopu nejsou žádnou výjimkou. Už nejde jen o to, kolik lidí z vaší cílovky klikne, ale měříme konverze, generujeme potenciálních zákazníků, levně šíříme videa a promo aplikace pro mobily.

Sociální sítě jsou o komunikaci a reklama o prodeji. Když víte co děláte, tak vyděláváte.

Měříme, vyhodnocujeme, ladíme a znovu

Stanovíme si cíl a vybereme správné formáty

To nejhlavnější je vědět co chceme reklamou dosáhnout. Na základě cíle navrhneme formáty.

Zacílíme a spustíme

Vybereme správné publikum. Facebook má dokonalou demografii a je velký rozdíl, zda od cílovky chceme kliknutí nebo vyplnění formuláře na webu.

Měříme, vyhodnocujeme, ladíme a znovu

Jak kampaň běží, objevujeme stále lépe reagující publikum, které se zase po čase vyčerpají a tak dokola.

Podívejme se to spolu

CHCI ZDARMA NÁVRH

Poznáte tuto situaci i vy?

Pokud má být online vaší základní marketingovou strategií, komplexní reklama na Facebooku je její nedílnou součástí. Silou Facebook reklamy je kromě propagace vaší Facebook stránky i silné cílení na produkty z nabídky vašeho e-shopu nebo služby. díky Facebook remarketing můžeme zacílit na lidi, kteří navštívili vaše stránky. Pokud ho uděláme dynamický, bude se jim na Facebooku zobrazovat reklama, která zobrazí právě ty produkty nebo služby, které si na webu dívali. Úžasné.

Reklama pro web (Click-to-web)

Reklama, která zvyšuje návštěvnost vašich webstránek nebo e-shopu . Základním typem reklamy na Facebooku je reklama pro externí stránky, tedy pro vaši webovou stránku. Vytvoříme reklamní texty, přidáme lákavé obrázky, zacílíme na vhodné publikum a reklamu spustíme. Reklamu dostaneme ve velkém formátu přímo do NEWSFEED (nástěnky) vašich budoucích zákazníků. Kromě kliknutí jsou naším cílem konverze – objednávky na vašem webu. V rámci cílení click-to-web můžeme nastavit remarketing , dynamický remarketing , Případně formát Carousel, který zobrazuje v jedné reklamě tři až pět různých produktů.

Propagace Facebook příspěvku (Page Post Engagement)

Zajímavé příspěvky musí dostat mezi lidi. A my zajistíme, aby jejich zásah byl co největší – interakci Vašich zákazníků. Bez reklamy bude dosah vašeho příspěvku na fanoušky cca do 10%. Pokud máte dobré publikum, např. jak my, tak je to až 90%, to však zdaleka není pravidlem. O rozšíření příspěvku proto musíme postarat placeným šířením, tzv. boostu . Když je navíc reklamní informace na Facebook stránce dostatečně populární, šíří se nejen placenými odkazy, ale i virální . Představte si tu sílu zásahu, pokud se jediný příspěvek dostal mezi více než 177 000 lidí! Toto dokáže reklama pro Facebook stránku typu „Page Post Engagement“.

Reklama na získávání fanoušků (Page Likes)

Reklama, která dokáže rapidně zvýšit počet reálných fanoušků vaší Facebook stránky. Jsou vysoce interaktivní, zobrazují informace o tom, co mají rádi Vaši přátelé a to je nejsilnější virální parametr. V přeneseném významu uvádějí: „Tvůj přítel má rád tuto stránku / produkt. A co ty? „. Na to, abychom mohli plně využít potenciál reklamy na Facebooku, je nutná kvalitně as vhodnou periodicitou aktualizovaná Facebook stránka. samozřejmě, získávání fanoušků je důležité, ale fanoušek ještě není zákazník. Cesta k zákazníkům vede nejen přes fanoušků, ale i přes interakci lidí s vašimi příspěvky . Kvalitní a poutavá Facebook stránka vašeho e-shopu, produktu nebo služby je základem úspěšného Facebook Marketingu.

Propagace videa na Facebooku (Video Views)

Video se na Facebooku šíří velmi dobře. Pokud jste připojeni na WiFi, video se vám v NEWSFEED začne přehrávat automaticky. Vždy je však dobře mu pomoci. Propagováním videa ho dokážeme rychle rozšířit po vaší cílovky na Facebooku. video je nejlepší šířitelným formátem reklamy na Facebooku.

Reklama na lokální obchod (Local Awareness)

Pokud máte kamennou prodejnu, do které potřebujete dostat zákazníky, toto je výborný způsob, jak o ní říci lidem v okolí několika kilometrů. Nemusíte mít ani web a dokážeme k vám přivést zákazníky.

Jaká je cena reklamy na Facebooku a Instagram

Cena reklamních programů začíná na 192 € měsíčně. V této ceně získáte profesionálně vedenou kampaň, která plní své cíle. Dá se toho však udělat i víc. Viz náš ceník Management a ozvěte se ještě dnes abychom pro vás vybrali nejlepší možnost.

Pomoc?

CHCI ZDARMA NÁVRH

Na kolik si ceníte pravidelnou práci agentury, která se postará o váš zisk?

6.000Kč 12.000Kč NEJOBLÍBENĚJŠÍ 18.000Kč 30.000Kč 60.000Kč

Ok, na začátek

Základní PPC kampaň s kreditem pár stovek měsíčně. Takový start dokud se nerozšířil a uvidíte kolik vám online marketing přináší.

Jeden kanál, ale pořádně

Plně probíhá PPC kampaň Google Ads například pro menší e-shop s důrazem na cenu konverze. Více než Google Ads se nám sem nevejde, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníků.

Všechny kanály, které vydělávají

Tak tu máme prostor na všechny kanály, které váš e-shop / web potřebuje. Dostanete nadupané kampaně se všemi výkonovými kanály včetně remarketingu, Heureky, PPC na Facebooku , No prostě všechno. Toto je špičkový online marketing se silnou návratností investice.

Nejen jako prodávat, ale i co prodávat a za kolik

stáváme se vašim vlastním online oddělením. V této ceně již pracujeme s vašimi produkty, trhem, konkurencí, hledáme příležitosti jako váš shop nebo web zlepšit, jak zvýšit konverzní poměr nálevky, prostě akcelerovat o 100%.

Navíc i SEO

Tak tady už přichází prostor i na SEO. V rámci celkového růstu se staráme nejen o placené kanály, ale budujeme i organickou návštěvnost. Sice jen zlehka, ale citelně a dlouhodobě. A samozřejmě jde o návratnost investice, ale nejen z reklamy ale ze SEO.

Totální online pro jednotku na trhu

Vy to myslíte opravdu vážně a chcete být lídr trhu! Výborně. silné PPCčka se silným SEO a byznys konzultacemi - o růstu e-shopu, byznysu, expanzi do zahraničí . O vás bude do roku na trhu skutečně slyšet. SEO zde hraje stejnou roli jako nadupané PPC kampaně s nadupaným shopem / webem a sociálními sítěmi.

Socializujme se. Dejte nám Like a nic Vám neujde.

[if lte IE 9]>

Vyžádejte si nezávazný návrh

Přesně víte, co potřebujete? Pošlete nám vaši představu, připravíme vám nezávaznou nabídku. Nevíte zda je pro vás nejlepší Google, Facebook nebo Instagram? Nebo potřebujete zlepšit web? Zašlete nám adresu Vašich web stránek, připravíme vám nezávazný návrh.