-->

Komplexní reklama na Facebooku a Instagram

Facebook a Instagram reklama je výkonný prodejní kanál na sociálních sítích.

Facebook má sofistikované nástroje na to, abyste vy prodávaly více.

Facebook není jen o „lajka“. V současnosti má 11 různých reklamních formátů a každý z nich má jiný cíl. A proto ani prodejní kampaně přinášející objednávky v e-shopu nejsou žádnou výjimkou. Už nejde jen o to, kolik lidí z vaší cílovky klikne, ale měříme konverze, generujeme potenciálních zákazníků, levně šíříme videa a promo aplikace pro mobily.

Sociální sítě jsou o komunikaci a reklama o prodeji. Když víte co děláte, tak vyděláváte.

Měříme, vyhodnocujeme, ladíme a znovu

Stanovíme si cíl a vybereme správné formáty

To nejhlavnější je vědět co chceme reklamou dosáhnout. Na základě cíle navrhneme formáty.

Zacílíme a spustíme

Vybereme správné publikum. Facebook má dokonalou demografii a je velký rozdíl, zda od cílovky chceme kliknutí nebo vyplnění formuláře na webu.

Měříme, vyhodnocujeme, ladíme a znovu

Jak kampaň běží, objevujeme stále lépe reagující publikum, které se zase po čase vyčerpají a tak dokola.

Podívejme se to spolu

CHCI ZDARMA NÁVRH

Poznáte tuto situaci i vy?

Pokud má být online vaší základní marketingovou strategií, komplexní reklama na Facebooku je její nedílnou součástí. Silou Facebook reklamy je kromě propagace vaší Facebook stránky i silné cílení na produkty z nabídky vašeho e-shopu nebo služby. díky Facebook remarketing můžeme zacílit na lidi, kteří navštívili vaše stránky. Pokud ho uděláme dynamický, bude se jim na Facebooku zobrazovat reklama, která zobrazí právě ty produkty nebo služby, které si na webu dívali. Úžasné.

Reklama pro web (Click-to-web)

Reklama, která zvyšuje návštěvnost vašich webstránek nebo e-shopu . Základním typem reklamy na Facebooku je reklama pro externí stránky, tedy pro vaši webovou stránku. Vytvoříme reklamní texty, přidáme lákavé obrázky, zacílíme na vhodné publikum a reklamu spustíme. Reklamu dostaneme ve velkém formátu přímo do NEWSFEED (nástěnky) vašich budoucích zákazníků. Kromě kliknutí jsou naším cílem konverze – objednávky na vašem webu. V rámci cílení click-to-web můžeme nastavit remarketing , dynamický remarketing , Případně formát Carousel, který zobrazuje v jedné reklamě tři až pět různých produktů.

Propagace Facebook příspěvku (Page Post Engagement)

Zajímavé příspěvky musí dostat mezi lidi. A my zajistíme, aby jejich zásah byl co největší – interakci Vašich zákazníků. Bez reklamy bude dosah vašeho příspěvku na fanoušky cca do 10%. Pokud máte dobré publikum, např. jak my, tak je to až 90%, to však zdaleka není pravidlem. O rozšíření příspěvku proto musíme postarat placeným šířením, tzv. boostu . Když je navíc reklamní informace na Facebook stránce dostatečně populární, šíří se nejen placenými odkazy, ale i virální . Představte si tu sílu zásahu, pokud se jediný příspěvek dostal mezi více než 177 000 lidí! Toto dokáže reklama pro Facebook stránku typu „Page Post Engagement“.

Reklama na získávání fanoušků (Page Likes)

Reklama, která dokáže rapidně zvýšit počet reálných fanoušků vaší Facebook stránky. Jsou vysoce interaktivní, zobrazují informace o tom, co mají rádi Vaši přátelé a to je nejsilnější virální parametr. V přeneseném významu uvádějí: „Tvůj přítel má rád tuto stránku / produkt. A co ty? „. Na to, abychom mohli plně využít potenciál reklamy na Facebooku, je nutná kvalitně as vhodnou periodicitou aktualizovaná Facebook stránka. samozřejmě, získávání fanoušků je důležité, ale fanoušek ještě není zákazník. Cesta k zákazníkům vede nejen přes fanoušků, ale i přes interakci lidí s vašimi příspěvky . Kvalitní a poutavá Facebook stránka vašeho e-shopu, produktu nebo služby je základem úspěšného Facebook Marketingu.

Propagace videa na Facebooku (Video Views)

Video se na Facebooku šíří velmi dobře. Pokud jste připojeni na WiFi, video se vám v NEWSFEED začne přehrávat automaticky. Vždy je však dobře mu pomoci. Propagováním videa ho dokážeme rychle rozšířit po vaší cílovky na Facebooku. video je nejlepší šířitelným formátem reklamy na Facebooku.

Reklama na lokální obchod (Local Awareness)

Pokud máte kamennou prodejnu, do které potřebujete dostat zákazníky, toto je výborný způsob, jak o ní říci lidem v okolí několika kilometrů. Nemusíte mít ani web a dokážeme k vám přivést zákazníky.

Jaká je cena reklamy na Facebooku a Instagram

Cena reklamních programů začíná na 192 € měsíčně. V této ceně získáte profesionálně vedenou kampaň, která plní své cíle. Dá se toho však udělat i víc. Viz náš ceník Management a ozvěte se ještě dnes abychom pro vás vybrali nejlepší možnost.

Pomoc?

CHCI ZDARMA NÁVRH

Na koľko si ceníte pravidelnú prácu agentúry, ktorá sa postará o váš zisk?

6.000Kč 12.000Kč NAJOBĽÚBENEJŠIE 18.000Kč 30.000Kč 60.000Kč

Ok, na začiatok

Základná PPC kampaň s kreditom pár stoviek mesačne. Taký štart kým sa nerozrastiete a uvidíte koľko vám online marketing prináša.

Jeden kanál, ale poriadne

Naplno rozbehnutá PPC kampaň Google Ads napríklad pre menší e-shop s dôrazom na cenu konverzie. Viac ako Google Ads sa nám sem nezmestí, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníkov.

Všetky kanály, ktoré zarábajú

Tak tu máme priestor na všetky kanály, ktoré váš e-shop/web potrebuje. Dostanete nadupané kampane so všetkými výkonovými kanálmi vrátane remarketingu, Heuréky, PPC na Facebooku, no proste všetko. Toto je špičkový online marketing so silnou návratnosťou investície.

Nielen ako predávať, ale aj čo predávať a za koľko

Stávame sa vašim vlastným online oddelením. V tejto cene už pracujeme s vašimi produktami, trhom, konkurenciou, hľadáme príležitosti ako váš shop alebo web zlepšiť, ako zvýšiť konverzný pomer lievika, proste akcelerovať o 100%.

Navyše aj SEO

Tak tu už prichádza priestor aj na SEO. V rámci celkového rastu sa staráme nie len o platené kanály, ale budujeme aj organickú návštevnosť. Síce len zľahka, ale citeľne a dlhodobo. A samozrejme ide o návratnosť investície, no nie len z reklamy ale zo SEO.

Totálny online pre jednotku na trhu

Vy to myslíte naozaj vážne a chcete byť líder trhu! Výborne. Silné PPCčka so silným SEO a biznis konzultáciami - o raste e-shopu, biznisu, expanzii do zahraničia. O vás bude do roka na trhu skutočne počuť. SEO tu zohráva rovnakú úlohu ako nadupané PPC kampane s nadupaným shopom/webom a sociálnymi sieťami.

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.