-->

Optimalizovat web, to je SEO

Optimalizace pro vyhledávače zabezpečí návštěvníky i zákazníky. Vyžaduje jen svůj čas a investici.

Dobré SEO není levné ani rychlé. Je pomalé a účinné.

Co to vlastně je, to mystické SEO? V jednoduchosti to znamená, že někdo vám optimalizuje web tak, aby ho vyhledávače považovali za kvalitnější pro určitá klíčová slova. Na základě toho ho pak budou umisťovat vyšší ve svých výsledcích. Zní to jednoduše, že? Na to, aby SEO mělo skutečný efekt nestačí, že váš web někdo zaregistruje „do 120 Slovenská a světových katalogů“. Potřebujete mít vyřešenou OnPage optimalizaci – tedy optimalizaci kódu vaší stránky. Ideální je, pokud ji váš developer udělal již při výrobě stránky. To jsou ty meta-tagy, nadpisy H1 a další moudré zkratky. Ještě důležitější je následující offpage optimalizace – to, jak se o vašem webu „říká“ na Internetu, sociálních sítích a blozích. Kvalitní zpětné odkazy, to jsou takové, které jsou z kvalitních blogů a hlavně, zůstanou vám navždy.

zvýšení návštěvnosti

analýza

současného stavu webu i pozici v Google

tvrdá práce

na tvorbě hodnotného obsahu, který vám zůstane

zvýšení návštěvnosti

i konverzí každý měsíc

Poznáte túto situáciu aj vy?

Pokud chceme dlouhodobě budovat vaše pozice v organickém vyhledávání Google je třeba dělat to systematicky. Dlouhodobou silou vašeho SEO jsou kvalitní zpětné odkazy (backlinks) z kvalitních zdrojů. Žádné nakoupené nebo vyměněny odkazy, ale jedinečný obsah článku, blogu nebo na sociální síti se správným počtem klíčových slov a jejich synonymy, který na správném místě obsahuje odkaz na váš web.

SEO je věda. Naše optimalizátory jsou Ajnštajni.

Vzhledem k tomu, SEO není outseque, všechny úspěchy jsou ve zkušenostech. Naši profesionálové pracují současně na desítkách stránek, takže víme, co funguje právě teď. Někdy jste se přihlásili k několika nesmyslných katalogům, vyměnili jste si zpětné odkazy v sekci Partneři a bylo to. To je to, co jen SEO charlatáni udělat dnes.

SEO od GoUP funguje takto:

Vezmeme váš web a urobíme z neho nový pilier vášho podnikania. Bez ohľadu na výšku vášho rozpočtu z neho dostaneme maximum. Zvyšujeme počet objednávok a meriame koľko vás stojí každý zákazník. Nerobíme úžasné reporty. Robíme úžasný výkon.

Uděláme Analýzu Současného Stavu

Kde jste, kde je konkurence, jako je pořízena web a na co cílit. Zjistíme proti čemu stojíme a jak si stojíte v konkurenci vy. Chceme si být jisti, že když se do toho pustíme, bude to mít efekt. Na základě Analýzy víme, kolik práce váš web potřebuje.

Navrhneme měsíční Rozsah Prací

Připravíme doporučený rozsah měsíčních prací. K němu, jako výsledek Analýzy, očekávaný nárůst návštěvnosti webu po 6, 12 a 24 měsících. Pro nás jsou tato čísla KPI (Klíčové ukazatele úspěchu) a pokud je nesplníme, máte právo ptát se proč.

Pustíme se do OnPage optimalizace

První krok k úspěchu je dobrý kód. Naši specialisté do něj doplní chybějící parametry ve spolupráci s vaším webmasterům. Také vytvoříme potřebné texty – tedy obsah, content, resp. podstránky, které budou sloužit k obohacení obsahu. Samozřejmě, viditelné změny konzultujeme s vámi.

Pustíme se do offpage optimalizace

Postupně vytváříme síť vašich vlastních článků v internetu. Píšeme poutavě, ale hlavně „SEO friendly“. Každý takový článek buduje síť vašich zpětných odkazů. Publikujeme váš obsah na Twitter a Facebook, čím ukazujeme Googlu, jak důležité jsou články, které na vás odkazují. Pracujeme, dokud nesplníme cíl, který jsme si stanovili.

Case Study – SEO PreDeti.sk


+ 101%
Medziročná návštevnosť v októbri 2018 v porovnaní s októbrom 2017 dosiahla nárast závratných 101%.

+ 110%
Kvalita nových používateľov viedla k nárastu obratu z organického vyhľadávania až o 110%

Výsledky SEO od GoUP-u nás úprimne prekvapili. Očakávali sme rast, ale nie v tak krátkej dobe. Výsledky sa začali prejavovať už do troch mesiacov a rast stále pokračuje. Nie len v SEO, ale aj v ostatných činnostiach majú v GoUP nápady, ktoré náš online presúvajú a z ich realizácie vidieť, že sa fakt vyznajú.

Petra Trčíková

PreDeti.sk

A jaký to má výsledek?
finanční

Výsledkem naší práce je váš zisk. Tedy sledujeme tyto metriky v pořadí důležitosti:

  1. Pozice důležitých klíčových slov

    Které nám prozradí, zda se začínáme hýbat správným směrem.

  2. Návštěvnost z vyšších pozici

    Zda zlepšené pozice přinášejí i více návštěv

  3. A to nejdůležitější - více poptávek nebo ideálně vyšší zisk

    Je hezké být první a je hezké mít z toho návštěvníků. No kdyby nepřinášely zisk, je to na nic. A proto je naší nejhlavnější metrikou návratnost investice do SEO - tedy jak stoupá počet poptávek nebo zisk z organického vyhledávání.

SEO, ktoré má citeľný výkon má svoju cenu, ale oveľa väčšiu hodnotu

9.000Kč 12.000Kč 18.000Kč NAJOBĽÚBENEJŠIE 50.000Kč 115.000Kč 60.000Kč

Pre jeden produkt alebo službu

Za 10 hodín mesačne dokáže SEO špecialista štandardným súborom cca 80 činností udržať rast návštevnosti z organiky malého webu s malým počtom služieb alebo monotematického e-shopu. Ak si nový obsah na občasný linkbulding budete tvoriť sami, tak to bude fungovať.

Malý e-shop alebo zopár služieb

Za 15 hodín mesačne okrem štandardných 80 SEO činností máme priestor tvoriť dokonale optimalizovaný obsah od našich SEO copywriterov pripravený na linkovanie pre malý e-shop alebo web so službami. Už bude stačiť len nejaký kredit na backlinking.

Web alebo e-shop, ktorý chce mať obrat 1M+ ročne

Toto je SEO, z ktorého rast návštevnosti cítite z mesiaca na mesiac. Okrem nadštandardných SEO činností máme priestor na dokonale optimalizovaný obsah od našich SEO copywriterov a jeho pravidelný linkbuilding a to aj pre stredný e-shop alebo komplexný web. Budeme ešte potrebovať kredit na backlinky.

Fullframe SEO: 30h + backlinking

Ak chcete svoju organiku posilniť o 100% medziročne na kompexnom webe alebo e-shope, ste tu správne. Riešime komplexné SEO až do hĺbky serverových nastavení a všetky ostatné SEO činnosti na mesačnej báze sú samozrejmosťou. Na vašom projekte pracuje aj dedikovaný linkbuilder, ktorý sa kontinuálne stará o najlepšie spätné linky. Vrátane kreditu pre kvalitné platené články.

Veľké SEO: 50h + backlinking

Toto je to isté ako v Fullframe SEO, ale máme tu dvoch SEO špecialistov. Takto veľké SEO je vhodné pre veľmi veľké projekty alebo medzinárodné SEO. Sme špecialisti na nemecké, holadské, belgické, talianske, rakúske a české SEO. Medzimesačný rast organickej návštevnosti aj o desiatky percent je samozrejmosťou.

Kolik stojí kvalitní SEO?

SEO je dlouhodobý proces. Dá se přirovnat k hypotéce – dlouho ho platíte, ale nakonec je vaše. Připravte se na investici v dobu nejméně 9 měsíců, kdy se již musí objevit první výsledky. I tak to však bude jen začátek a příběh vaší optimalizace bude trvat roky. Na jeho konci však bude sladká odměna masivní návštěvnosti zákazníků, kteří budou chodit zas a znova. A kolik to tedy stojí na měsíc? V závislosti od úvodní analýzy, která prozradí rozsah vašeho webu, jeho konkurenci a současné pozice, navrhneme ideální časový fond potřebný k tomu, aby se nějaké výsledky skutečně dostavily. A ten začíná na 10 hodinách měsíčně, ale ideální stav je 20 hodin a více. Mluvíme o ceně 11.500Kč měsíčně nebo více po dobu nejméně 9 měsíců.

Podíváme se na to?

CHCI NÁVRH SEO

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.