-->

Tvorba webů a shopů, které musí hlavně prodávat, ale i vypadat

Váš web musí dobře nejen vypadat, ale také fungovat. Ukažte zákazníkovi, co od něho chcete. A ať to je do tří sekund.

Výroba nové, responzívnej a krásné webstránky

Podložená daty a analýzou zákaznického chování

Založená na čistém Wordpress načteném pod 3 sekundy

Vytvořit web je snadné. Vytvořit dobrý web, to chce silné marketingové know-how

Mezi obyčejnou webstránkou a prodejní webstránkou je velmi tenká hranice. Každý web dokáže prodávat pokud vaši zákazníci pochopí, co od nich chcete . Tvoříme webstránky a e-shopy, které jsou zameranané jednoznačně na výsledek – tedy kolik zákazníků se vám ozve, kolik objednávek a telefonátů dostanete.

Nenudíme vašich návštěvníků jednolitým textem, ale obohacujeme obsah o prvky interakce a hlavně o konverzní prvky – takzvané výzvy k akci (CTA – call-to-action) . Jednoduše řečeno – pokud přijde návštěvník, který má zájem, nemůže si to nechat jen pro sebe. Musí vám o tom říci !

Váš nový web musí splňovat dvě základní podmínky: Musí být responzívny a musí mít CMS systém abyste si mohli hravě sami měnit obsah. No a pak design podléhající tomu po čem vaši zákazníci touží, dobrý kód, aby se rychle načetl a správné OnPage parametry abyste dali šanci Googlu ho najít. A za tím je více než 200 detailů na které musí tvůrci vašeho řešení myslet. A pak budete mít web, který budou chválit vaši známí, ale hlavně milovat vaši zákazníci.

Web dokáže poskládat leckdo. Ale dobrý web vytvoří pouze tým, který se zabývá vyděláváním na webu již více než dekádu.

Web developer musí postavit řešení, které bude jen fungovat. Marketingová agentura ale potřebuje takový web nebo shop, který bude schopen i prodávat. A nejen to, musí být postaven tak, aby ho Google měl rád. Ono to není „SEO Optimalizace“ ve smyslu jak ho prodávají developeři co o tom nic nevědí, ale je to příprava na úspěšnou optimalizaci. Aby se vám nestalo, že vám SEO specialista řekne, že na vašem řešení se nedá nic udělat.

Proto musí váš web udělat tým, který umí dát všechny tři věci dohromady k vaší spokojenosti.

Pokud chcete vidět jak děláme weby my, podívejte se na naše reference Nebo nás přímo kontaktujte , Popovídáme se o tom.

Váš web musí udělat tým,
který ví jak se prodává na internetu.

Poznáte túto situáciu aj vy?

Takové weby a shopy děláme my

Je velmi těžké narazit na web, který prostě není strašný. Když jsme chtěli aby měl klient web, který umí vydělávat, museli jsme ho prostě vytvořit. A na to se nedají použít koupeno šablony za 50 € – protože jsou tak polepené a plné balastu, že na nich upravíte maximálně text a obrázky. Takže pokud to není na 100% to co potřebujete, tak to ani nikdy nebude.

No a proto děláme všechny weby z designu na míru a e-shopy stavíme na vlastní WooCommerce šabloně. Vždyť se podívejte: https://goshop.goup.sk/. Obsahuje to všechno, co váš e-shop může potřebovat. Ale nic navíc. Nic zbytečné. A zcela upravitelné vašich designové potřeby. A proto se načítá do 3 sekund a na jeho ovládání nepotřebujete ani školení.

Potřebujete nový web?

CHCI ZDARMA NÁVRH

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.