-->

Přinášíme zisky z online marketingu pro podniky, protože se nám to líbí

Komplexní, ale odstřelovací výkonnostní cíle. Prodávejte více a vydělávejte více. To je všechno.

Komplexní on-line péče není o reklamě. Spolupracujeme s vaším online růstem.

Pokud si uvědomíte, že vaši zákazníci jsou online, jste naším klientem. Není to o tom, kde bys měl nebo neměl být. Vše, co potřebujete, je to, co vás vydělá. Ale všechno, co vydělá. Vyhledávání Google – přírodní a placené, reklamní síť Google, Facebook, Instagram, RTB, funkční web, použitelný obchod, vyšší míra konverze. Jsme tu pro vás. Pokud máme prostor k rozvoji vás, máte možnost růst. Pokud považujete on-line za pilíř vašeho podnikání, ať už jste živnostník, e-shop, společnost s celostátní nebo mezinárodní rozsah, budeme vám maximální zisk z této on-line reklamy. Věříme, že on-line marketingu, stejně jako vy a jsou připraveni přenést na našich 10 let zkušeností společně, aby vás na jinou úroveň podnikání.

Vezmeme e-shop, který má obrat 250.000Kč a děláme 750.000Kč ročně.

VYHODNOCUJEME, LADÍME A OPTIMALIZUJEME

Nastavíme si cíle. Chcete růst o 20% za rok? Nebo spíš 40%?

Než se zamyslíme nad tím, co budeme dělat, musíme vědět, čeho dosáhneme. Definujte dosažitelné, měřitelné a obzvláště ambiciózní cíle!

Navrhneme strategii pro budoucí úspěch

Dáváme hlavy dohromady a řídíme všechno, co dává smysl. Nezáleží na tom, jestli to bude PPC, SEO nebo sociální věci. A nebudeme řídit nic, co by bylo k ničemu. A s tím teprve na začátku, skutečná magie teprve přijde.

VYHODNOCUJEME, LADÍME A OPTIMALIZUJEME

To, co je dnes připraveno, bude zítra předmětem ostré kritiky. Neustálými optimalizacemi snižujeme náklady a zvyšujeme zisky. Naše práce nikdy nekončí a výsledkem je váš rostoucí obrat.

POJĎME SE VAŠE PODNIKÁNÍ NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

CHCI ZDARMA NÁVRH

PROMYŠLENÉ KAMPANĚ S OKAMŽITÝMI VÝSLEDKY A DLOUHODOBOU STRATEGIÍ

Slyšeli jste o rámci nebo strategii SEE-THINK-DO-CARE? Podle ní se k vašim divákům – zákazníkům přibližujeme podle toho, zda zjišťují, co potřebují (THINK) nebo zda jsou připraveni si objednat (DO). Takže nemusíte jen vyhrát ty, kteří jdou po ceně, ale tvoří své zákazníky během jejich nákupní cesty. Díky tomu se stanete e-shopem nebo službou, která lidem dává dobrý pocit z nákupu

TAK JAK TO UDĚLÁME, ŽE ON-LINE REKLAMU?

Za prvé, připoj te se do cesty. Vpravo.

Pak Vás pozveme na kávu a budete mít možnost poznat specialisty v jakékoli oblasti, která vám může být přínosem. Mluvíte s ppcčkarem o tom, co byste měli dělat o tom, jak by se to mělo konat a jaké by měly být výsledky, s obchodníkem o tom, jak by se návštěvníci měli pohybovat po vašich stránkách a jak je třeba měřit, abyste věděli, co přináší kvalitu, manažer sociálních médií vám ukáže, co pro vás mohou Facebooky a Instagramy udělat. Koloběžka se zapojí s vaším pohledem na stav vašeho orgánu a dozví se, co SEO vlastně znamená. Ukážeme vám, co můžete dělat a jak vidíte vaše kampaně ve službách Google Ads (Adwords), Facebooku nebo Instagramu a zda má smysl, abyste sítě RTB (Real-time bidding). A pak uvidíš, co z toho je a jestli ti to vůbec dává smysl.

Když si chemie sedne, navrhneme a začneme kouzlit.

Vytvoříme pro vás účty pro reklamu a komplexní strukturu kampaně. Vyhledávání, reklamní síť, remarekting, dynamický remarketing – prostě všechno. Službu Analytics jsme nastavili tak, abychom ji mohli měřit, vyhodnocovat a nahlašovat. Bude to chtít trochu scénáře, ale neboj se, uděláme to sami. Pokud je váš projekt menší, je vám postaráno vaším specialistou, se kterým komunikujete přímo – Zná vás, vaše kampaně a zejména vaše cíle. Pokud jste větší, skupina specialistů pracuje pro vás – každý odborník ve vašem oboru se společným cílem. O celkovou strategii a reportování projektu se stará váš account manager, který bere vaši firmu, jako by byla jeho vlastní. Bere si výsledky osobně. Podrobnosti o jednotlivých kampaních však stále řeší odborník. Cílem našeho práva pro vás je splnit a překonat své cíle. A není to jen tím, že dělá „naši práci“, a to je konec, ale tím, že vynalézá, testování a testování, co by mohlo fungovat ještě lépe. A to přesahuje náš popis práce – pokud budeme mít příležitost, navrhneme, co jiného byste mohli udělat, abyste lépe prodávali. Například, který produkt má zájem, co byste měli udělat s jeho cenou přilákat více zákazníků a tak dále.

Věděli jste, že průměrný zákazník musí "klopýtnout" na vás až 7 krát před objednáním?

TAK CO BUDEME DĚLAT?
PŘESTO SE ZABÝVÁME DIGITÁLNÍMI

Využíváme všechna média a služby v online prostoru, které vám budou ku prospěchu. Nic neztratíš jen proto, že nám zaplatíš pár hodin, jestli to dává smysl, tak do toho jdeme. Naopak, pokud víme, že to nedává smysl, protože jsme viděli, že selhat 100 krát, nebudeme to zkusit 101 krát. Jednoduše řečeno, není to všechno pro každého. Ale naštěstí víme přesně, co je pro vás správné. A konkrétně to budou některé z následujících služeb:

Kolik to bude stát? OD 1 192 KČ MĚSÍČNĚ

Ale to je přesně to, co závisí na obtížnosti vašeho projektu. Každá služba a média vyžaduje, aby byl čas věnován, aby bylo možné očekávat výsledky. Takže se předběžně pohybujeme, ale to, co vás bude opravdu stát, abyste se s námi nejprve pohlídli, je zcela zdarma a budeme diskutovat o vašich cílech a očekáváních zcela nezávazně, řekneme, co byste měli dělat a co od něj očekávat, a pokud máte zájem, uděláme vám bezplatný návrh na naše služby a mediální rozpočty. A jestli ti to dává smysl, můžeme v tom pokračovat.

Na koľko si ceníte pravidelnú prácu agentúry, ktorá sa postará o váš zisk?

6.000Kč 12.000Kč NAJOBĽÚBENEJŠIE 18.000Kč 30.000Kč 60.000Kč

Ok, na začiatok

Základná PPC kampaň s kreditom pár stoviek mesačne. Taký štart kým sa nerozrastiete a uvidíte koľko vám online marketing prináša.

Jeden kanál, ale poriadne

Naplno rozbehnutá PPC kampaň Google Ads napríklad pre menší e-shop s dôrazom na cenu konverzie. Viac ako Google Ads sa nám sem nezmestí, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníkov.

Všetky kanály, ktoré zarábajú

Tak tu máme priestor na všetky kanály, ktoré váš e-shop/web potrebuje. Dostanete nadupané kampane so všetkými výkonovými kanálmi vrátane remarketingu, Heuréky, PPC na Facebooku, no proste všetko. Toto je špičkový online marketing so silnou návratnosťou investície.

Nielen ako predávať, ale aj čo predávať a za koľko

Stávame sa vašim vlastným online oddelením. V tejto cene už pracujeme s vašimi produktami, trhom, konkurenciou, hľadáme príležitosti ako váš shop alebo web zlepšiť, ako zvýšiť konverzný pomer lievika, proste akcelerovať o 100%.

Navyše aj SEO

Tak tu už prichádza priestor aj na SEO. V rámci celkového rastu sa staráme nie len o platené kanály, ale budujeme aj organickú návštevnosť. Síce len zľahka, ale citeľne a dlhodobo. A samozrejme ide o návratnosť investície, no nie len z reklamy ale zo SEO.

Totálny online pre jednotku na trhu

Vy to myslíte naozaj vážne a chcete byť líder trhu! Výborne. Silné PPCčka so silným SEO a biznis konzultáciami - o raste e-shopu, biznisu, expanzii do zahraničia. O vás bude do roka na trhu skutočne počuť. SEO tu zohráva rovnakú úlohu ako nadupané PPC kampane s nadupaným shopom/webom a sociálnymi sieťami.

DEJTE NÁM 3 MĚSÍCE

I když jsme odborníci na par-excellence a určitě máme zkušenosti s podnikáním, jako jste vy, každá kampaň je zcela odlišná. A musíme projít procesem, kdy se učíme kampaň, pak se učíme z kampaně a naladit, aby vám ukázal, co on-line prostor může udělat pro vás po 3 měsících a za kolik. Pak je tu místnost, aby nám řekli, jestli je to cesta, nebo ne. A pak už je na morálce, abychom udrželi a zlepšili kampaně. Konkrétně, on-line kampaň je dlouhodobý proces, nemůže být nastavena, vyladěna a pustit. Pokud s tím počítáte, budete štědře odměněni.

POMÔŽEME?

CHCI ZDARMA NÁVRH
Google nám dôveruje už 10 rokov! Môžete nám dôverovať aj vy
naši klienti prodlužují své kampaně bez přerušení
malí klienti se těší z jejich malých bezstarostných kampaní
klienti využívají našich komplexních online marketingových služeb

S GoUP TEAM spolupracujeme již několik let. Po celou dobu naší spolupráce jsme se vždy setkávali s vstřícností, profesionálním poradenstvím a profesionálním přístupem orientovaným na zákazníka. S jejich pomocí můžeme vidět, kde musíme být. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Spolupráci s GOUP lze hodnotit jako nadprůměrnou. Komunikace a reakce na zpracování našich požadavků jsou vyřizovány v dostatečně rychlém čase. Vřele doporučujeme ostatním zúčastněným stranám.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

Byl jsem velmi spokojen s kampaní Googlu a Facebooku z GoUP, kterou vedli pro náš developerský projekt Nová Terasa v Košicích. Facebooková stránka projektu získala novou vizuální značku, 4 násobek počtu fanoušků a počet dotazů, které nám kampaň na Googlu přinesla, překonaly očekávání. V průběhu správy kampaně jsme komunikovali s GoUP a zabývali se směrem strategie. Byli schopni se spojit s naší agenturou, která provozuje celkovou marketingovou strategii projektu. Pravidelně jsme také hlásili výsledky osobních setkání s účty nebo specialisty PPC. Mohu jen doporučit práci s GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

Jsem 100% spokojen s prací reklamní agentury GoUP. Myslím, že už není co říct.

Michal Čuri PROFILEXAN

Jménem Spiš Tour bychom vám rádi poděkovali za vaše služby na vysoké úrovni. Rychlé vybavení našich požadavků, pěkný přístup zaměstnanců a ochota. Jsme opravdu velmi šťastní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Už jsem několikrát doporučil jít svým partnerům. Zaměstnanci této agentury jsou velmi resperate a vstřícní. V případě změn nebo problémů nás okamžitě informují, což nám velmi vyhovuje. Jsem spokojený s jejich prací.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.