-->

Správa Google je vše, co potřebujete od reklam Google. Nic víc

Výsledky podporované pevnými čísly.

PŘÍSNÉ CÍLE PPC REKLAMA VÝKON

Už nehrajeme pozice, klíčová slova a reklamní texty. Zde je vše předmětem vašeho zisku. Od našich klientů vytváříme v programu Management jednotky ve svém oboru, bez ohledu na to, zda vyrábějí plastová okna v Malackách, instalují 300 klimatizačních jednotek ročně po celém Slovensku nebo stavíme tisíc bytů ročně. Nebojíme se ani špičkové IT společnosti, která prodává svůj produkt pro celý svět, a stále jsme rádi, že můžeme meziročně zrušit podnikání našeho malacanu o 40 %. Jednoduše, pokud chápete, že vaše produkty nebo služby, které lidé hledají, jste naším klientem. Provozujete velký e-shop se spoustou produktů nebo službou, která je závislá na návštěvnících webu? Chápete, že internet je pilířem vašeho podnikání a musíte se zaměřit na reklamu na každou z nich, měřit a hodnotit, kolik jste za to dali a kolik jste vydělali? V tom se oddávají našim zkušenostem s bičováním PPC-čkari. Vytvoříme rozsáhlou reklamní kampaň, která zákazníky přiměje za nejnižší cenu. Ale je to vždy jen to, co potřebujete opravdu vydělat, a ne jen točil úvěry. Máte plnou kontrolu nad svým rozpočtem. Své rozkazy nechte na nás.

Vytrháme vše z reklam Google
s podporou čísel.

TRVALÝ POKROK

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Úspěch vašich kampaní bereme osobně

SKUTEČNÍ SPECIALISTÉ

PPC tým s 10 lety zkušeností z tisíců kampaní pracuje pro vás.

TRVALÝ POKROK

Neustále hledáme vylepšení ke zlepšení výkonnosti kampaně

PODÍVEJME SE NA TO SPOLEČNĚ.

CHCI ZDARMA NÁVRH

JSTE V RUKOU CERTIFIKOVANÝCH ODBORNÍKŮ

GoUP specialisté jsou pravidelně školeni přímo v Google. Účastníme se mezinárodní konference, abychom vám mohli přinést novinky, které fungují! Díky letům kvalitní práce a stovkám řízených kampaní jsou naši specialisté nejzkušenější. Budou brát Vaši kampaň osobně a umožní jí uspět.

CO MŮŽEME
DĚLAT V PROGRAMU ŘÍZENÍ

Reklamní systém Adwords je komplexní. Může být snadné zahájit základní kampaň, ale je obtížné z ní vyvést skutečné zákazníky. Nemusíte vlastnit rozsáhlý e-shop, abyste mohli doručit spoustu objednávek profesionálně vedené reklamě Google. Chcete-li to však, musí využít všechny možnosti, které jsou v současné době prospěšné pro vaše podnikání. Ve společnosti GoUP vždy používáme pokročilé funkce Adwords, pokud vám na tom záleží:

MĚŘÍME KONVERZE (ROI)

MĚŘÍME
NÁVRATNOST REKLAMNÍCH NÁKLADŮ (ROAS)

REMARKET / RETARGET

DYNAMICKY REMARKETUJEME

SKRIPTUJEME A
AUTOMATIZUJEME, TESTUJEME.

POKUD NECHCETE,
NEÚČTUJEME VÁM ZA ZALOŽENÍ ÚČTU A
VYTVÁŘENÍ KAMPANÍ.

URÝCHĽUJEME RAST VÁŠHO BIZNISU V ONLINE

+ Neustále vyhodnocujeme výkon kampaně, testujeme nové funkce, které vám mohou vydělat a především přemýšlet. Rozumíme trhu, takže neustále přemýšlíme, vrtáme v Analytics a procházíme trendy, abychom našli zákazníky, kteří nakupují nejlépe.

Hledáme pro vás tyto zákazníky,
kteří nakupují nejlépe

JAKÁ JE CENA MANAGEMENTU?

Cena našich online služeb přímo odpovídá obtížnosti vaší kampaně. Takže čím více času, zkušeností a různých typů specialistů kampaň vyžaduje, tím dražší to bude. Chápeme, že si nedokážete představit, kolik hodin potřebujeme a svěřit nám typ důvěry – udělej to, zaplatím pak – není úplně snadné. Proto zkontrolujte přibližné cenové hladiny a to, co v nich dostanete. Samozřejmě, všechny ceny jsou dohodnuty a schváleny předem.

Na koľko si ceníte pravidelnú prácu agentúry, ktorá sa postará o váš zisk?

6.000Kč 12.000Kč NAJOBĽÚBENEJŠIE 18.000Kč 30.000Kč 60.000Kč

Ok, na začiatok

Základná PPC kampaň s kreditom pár stoviek mesačne. Taký štart kým sa nerozrastiete a uvidíte koľko vám online marketing prináša.

Jeden kanál, ale poriadne

Naplno rozbehnutá PPC kampaň Google Ads napríklad pre menší e-shop s dôrazom na cenu konverzie. Viac ako Google Ads sa nám sem nezmestí, ale ukážeme vám, že online marketing je silný zdroj vašich zákazníkov.

Všetky kanály, ktoré zarábajú

Tak tu máme priestor na všetky kanály, ktoré váš e-shop/web potrebuje. Dostanete nadupané kampane so všetkými výkonovými kanálmi vrátane remarketingu, Heuréky, PPC na Facebooku, no proste všetko. Toto je špičkový online marketing so silnou návratnosťou investície.

Nielen ako predávať, ale aj čo predávať a za koľko

Stávame sa vašim vlastným online oddelením. V tejto cene už pracujeme s vašimi produktami, trhom, konkurenciou, hľadáme príležitosti ako váš shop alebo web zlepšiť, ako zvýšiť konverzný pomer lievika, proste akcelerovať o 100%.

Navyše aj SEO

Tak tu už prichádza priestor aj na SEO. V rámci celkového rastu sa staráme nie len o platené kanály, ale budujeme aj organickú návštevnosť. Síce len zľahka, ale citeľne a dlhodobo. A samozrejme ide o návratnosť investície, no nie len z reklamy ale zo SEO.

Totálny online pre jednotku na trhu

Vy to myslíte naozaj vážne a chcete byť líder trhu! Výborne. Silné PPCčka so silným SEO a biznis konzultáciami - o raste e-shopu, biznisu, expanzii do zahraničia. O vás bude do roka na trhu skutočne počuť. SEO tu zohráva rovnakú úlohu ako nadupané PPC kampane s nadupaným shopom/webom a sociálnymi sieťami.

Nenecháme Vás utrácet peníze za nesmysly jen proto že to chcete

Pokud jste někde slyšeli, že taková nebo taková reklama funguje, rádi si o tom s vámi promluvíme. Bereme jako naši povinnost chránit vaši investici, takže vás důrazně domluvíme, abyste investovali tam, kde splňuje vaše očekávání – vaše klíčové ukazatele výkonu ( Klíčové ukazatele výkonu). Nebo alespoň vysvětlíme, co očekávat.

naši klienti prodlužují své kampaně bez přerušení
malí klienti se těší z jejich malých bezstarostných kampaní
klienti využívají našich komplexních online marketingových služeb

Tak už sme ukončili predaj projektu Terra OPOY. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za super prácu a určite ak budeme robiť ďalší projekt by som Vás kontaktoval.

Peter Markovič CASMAR REALITY s.r.o.

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

S reklamní agenturou GoUP spolupracujeme již dlouho. Existuje vzájemná harmonie mezi námi. GoUP odborníci komunikují rychle, vždy řešit všechny naše připomínky a starat se o kampaně pečlivě. Proto odmítám další konkurenční nabídky a vřele doporučuji tuto reklamní agenturu i svým partnerům.

Oľga Kurejová MKcar

Jménem Spiš Tour bychom vám rádi poděkovali za vaše služby na vysoké úrovni. Rychlé vybavení našich požadavků, pěkný přístup zaměstnanců a ochota. Jsme opravdu velmi šťastní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. :)

Pavol Dzurilla spistour.sk

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

Google je s reklamní kampaní GoUP – Google spokojen, o čemž svědčí skutečnost, že ji od února 2013 aktivně používáme bez přestávky. Zároveň vidíme rostoucí počet klientů, protože řídí naši reklamní kampaň ve srovnání se samoobslužnou správou kampaní. Doporučujeme také služby společnosti našim klientům.

Martin Bendik nakupujbezpecne.sk

Už jsem několikrát doporučil jít svým partnerům. Zaměstnanci této agentury jsou velmi resperate a vstřícní. V případě změn nebo problémů nás okamžitě informují, což nám velmi vyhovuje. Jsem spokojený s jejich prací.

Zuzana Hyžová toparla.sk

Byl jsem velmi spokojen s kampaní Googlu a Facebooku z GoUP, kterou vedli pro náš developerský projekt Nová Terasa v Košicích. Facebooková stránka projektu získala novou vizuální značku, 4 násobek počtu fanoušků a počet dotazů, které nám kampaň na Googlu přinesla, překonaly očekávání. V průběhu správy kampaně jsme komunikovali s GoUP a zabývali se směrem strategie. Byli schopni se spojit s naší agenturou, která provozuje celkovou marketingovou strategii projektu. Pravidelně jsme také hlásili výsledky osobních setkání s účty nebo specialisty PPC. Mohu jen doporučit práci s GoUP.

Peter Šimko Penta Investments

S GoUP TEAM spolupracujeme již několik let. Po celou dobu naší spolupráce jsme se vždy setkávali s vstřícností, profesionálním poradenstvím a profesionálním přístupem orientovaným na zákazníka. S jejich pomocí můžeme vidět, kde musíme být. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Garant Partner Plus

Jsem 100% spokojen s prací reklamní agentury GoUP. Myslím, že už není co říct.

Michal Čuri PROFILEXAN

Spolupráci s GOUP lze hodnotit jako nadprůměrnou. Komunikace a reakce na zpracování našich požadavků jsou vyřizovány v dostatečně rychlém čase. Vřele doporučujeme ostatním zúčastněným stranám.

Jaroslav Košťál LedXenony.sk

Pojďte se socializovat. Dejte nám Like a nic vám neunikne.

[if lte IE 9]>

Vyžiadajte si nezáväzný návrh

Presne viete, čo potrebujete? Pošlite nám vašu predstavu, pripravíme vám nezáväznú ponuku. Neviete či je pre vás najlepší Google, Facebook alebo Instagram? Alebo potrebujete zlepšiť web? Zašlite nám adresu Vašich web stránok, pripravíme vám nezáväzný návrh.